Individuální seskoky

  soloseskokPro ty co nechtějí absolvovat tandemový seskok máme pro Vás možnost individuálního seskoku. K tomuto seskoku potřebujete absolvovat asi jednodenní kurz, který je zakončen seskokem. Samotný seskok probíhá z výšky 1200 metrů, kdy je výtažné lano ukotveno v letadle a to Vám pak samo do tří vteřin otevře padák. Pak už na Vás čeká asi 10minutový let na padáku, kdy si můžete vychutnávat pohled na svět zhora. K tomuto seskoku potřebujete zdravotní prohlídku od určeného leteckého lékaře. Výcvik a seskoky probíhají výhradně na letišti  v Šumperku. K seskokům používáme vlastní letadlo Wilga, tím Vám můžeme nabídnout seskok téměř krerýkoliv termín.

  Individuální seskok je možné absolvovat kdykoliv i mimo uvedené termíny tandemových seskoků. Pro informace možnostech individuálního seskoku volejte p. Hájka na tel. čísle 732 485 078.

   Naše letadlo wilga:

  Individuln seskok 12

  Ceník

  Základní výcvik s jedním seskokem 3500,- Kč
  Každý další seskok 1000,- Kč


  Více info na tel.čísle 605 944 265.

  01 individualni seskokyIndividuln seskok 2

  Časté dotazy

  Jaký je věkový limit pro seskok?

  Minimální věková hranice je osm let(min.výška musí být 120 cm) a maximální věk není limitován.V ČR skákali i 90letí pasažeři.

  Je potřeba nějaká zdravotní prohlídka?

  Není. K seskoku pouze podepisujete prohlášení, že netrpíte žádnou závažnou nemocí, epilepsií, srdeční slabostí, cukrovkou apod.
  Tandemový seskok můžou absolvovat i tělesně postižení, informujte se u nás!

  Co výbava a oblečení na seskok?

  Na seskok není předepsaná pro pasažéra žádná výstroj, ale máme pro Vás kombinézu a ochrané brýle. Jako obuv se doporučují tenisky. V případě zájmu si můžete donést vlastní oblečení, které ale musí schválit tandempilot tak, aby to neohrozilo bezpečnost seskoku.

  Může človek mít k seskoku brýle nebo dioptrické čočky?

  Může, máme pro Vás speciální brýle na seskoky, které Vás bezpečně ochrání, v případě že nosíte brýle máme pro Vás takzvané brýle přes brýle.

  Jaká je max. váha pro seskok?

  Max váha pro seskok by neměla překročit 100 kilo, pokud vážíte více, tak pouze po telefonické domluvě ( můžeme vzít až do 120 kg).

  Co když nedodržím pokyny tandempilota a udělám nějakou chybu?

  Tandempiloti jsou absolutní profesionalové ve svém oboru. K vydání licence je potřeba minimálně 1000 seskoků a musí projít velmi náročným výcvikem, ve kterém jsou školeni právě i na tyto vzniklé situace a pokud dojde k tomu, že pasažer udělá nějakou chybu, tandempilot ji ihned napraví.

  Mohu alkohol před seskokem?

  Nedoporučuje se!

  Budu moct po výskoku dýchat?

  Max. výška pro seskok je 4000 metrů. V této výšce je dostatek kyslíku, takže Vaše dýchání bude bez problému, doporučuje se dýchat nosem než pusou. Po otevření padáku bude vše jako na zemi a vy budete moci normálně komunikovat s tandempilotem.

  Může se stát,že se neotevře hlavní padák?

  I když se stal parašutismus díky velikým pokrokům v technice velmi bezpečným, tohle minimální riziko nastat může (cca 1otevřeni zp na 1000 seskoků). Tandemový padák obsahuje dva padáky, jeden hlavní a jeden záložní, který je úplně stejný jako hlavní. Díky velmi přísným podmínkám se založní padák často kontroluje a balit ho můžou pouze lidé se speciálním opravněním k tomuhle určeným. V případě že se neotevře hlavní, tandem pilot otevře tento záložní padák. V záložním padáku je také zabalen záchraný přístroj-vigil, který v případě rizika sám ve výšce 600metrů otevře záložní padák.